אודות

מי
אנחנו?

אנחנו הכתובת שלכם לכל פנייה מקצועית והגב שלכם בכל בעיה. איגוד מקצועות האנימציה הוא הגוף היציג שלכם, יוצרי ויוצרות אנימציה, בכל דיון ויוזמה שנוגעים לעבודתכם היומיומית ולעתיד מקצועות האנימציה בישראל – בקולנוע, טלוויזיה, גיימינג, פרילנס, פוסט.
בארץ, אנו פועלים מול קרנות הקולנוע, גופי ממשל, גופים משדרים וגופי הפקה להעלאת התקציבים המופנים לאנימציה בישראל. בתוך התעשייה, אנחנו מספקים ייעוץ משפטי, הכוונה, מסגרות סיוע לשילוב בוגרי לימודים בשוק התעסוקה, אירועים מקצועיים וסדנאות, ופעילויות נוספות לקידום הסולידריות בין כל העוסקים באנימציה בישראל. בעולם, אנו מייצגים את חברי האיגוד בפסטיבל אנסי, במיפ, ובכל פלטפורמה אחרת לשיתופי פעולה שיכולים להביא את הכישרון האדיר שלכם אל השוק העולמי.

מה אנחנו עושים?

בשנים האחרונות פעל האיגוד להקמת מסלולי הגשה חדשים לאנימציה בקרנות הקולנוע ובמפעל הפיס, דאגנו ואנו ממשיכים לדאוג להכללת יוצרי אנימציה בקולות קוראים, הקמנו את פיצ’ינג “דראפט/סקיצה” השנתי לשיתופי פעולה בין אנימטורים ותסריטאים, ייסדנו תחרות פיתוח פורמטים לילדים בשיתוף עם מיפ ג’וניור, השקנו פרויקט מנטורינג שמפגיש בין ותיקי התעשייה לצעירים בה, הקמנו יריד תעסוקה שנתי ראשון מסוגו שמפגיש בין סטודיואים לבוגרי לימודים, וקיימנו ערבים מקצועיים וסדנאות על כל היבטי המקצוע: פיתוח, הפקה, סטוריבורדינג, מכירה (פיץ’), חוזים, התנהלות פיננסית, שילוב אמנים בעולם הגיימינג, ערבי רישום מודל ועוד.

סולידריות היא שם המשחק

האיגוד הוא ההזדמנות שלכם להיות חלק מקהילה של בעלי מקצוע שמעוניינים לפעול כדי לשפר את עתיד התחום שלהם בישראל. באמצעות פעולה משותפת נוכל להצעיד את שוק האנימציה המקומי אל עבר הישגים חדשים ומפוארים יותר ממה שכל אחד ואחת מאיתנו מסוגלים להגיע אליו לבד. דלתו של האיגוד פתוחה לכל שיתוף פעולה ויוזמה לקידום האנימציה הישראלית.
בנוסף, האיגוד גאה לפעול בסולידריות ובשיתוף פעולה עם יתר האיגודים המקצועיים בקולנוע ובטלוויזיה בישראל, קרנות הקולנוע וגופים נוספים, בשלל יוזמות רחבות להגנת והגדלת שוק הפקות המקור בישראל.

אתם
האיגוד!

איגוד מקצועות האנימציה הוא עמותה רשומה, ולכל חבר וחברה באיגוד יש את הזכות לבחור ולהיבחר לוועד המנהל, שנפגש אחת לחודש ומתווה את מטרות העמותה ואת פעולותיה לאורך השנה. אבל אל תחכו לאסיפה השנתית, אתם ממש לא צריכים להיות חברי ועד כדי לקבל אוזן קשבת. לכל חבר וחברת איגוד יש זכות להציע, להתערב, לבקש, להגיע לישיבות ועד ולשאול כל מה שעולה בראשכם וקשור לשוק האנימציה בישראל, תמיד. יש לכם רעיון לאירוע? מידע מקצועי שהייתם רוצים לקבל? כיוון לשיתוף פעולה עם גופים שמחפשים יוצרי אנימציה בישראל? רוצים לחשוף את חברי האיגוד לטכנלוגיה חדשה? לא מפסיקים לחשוב על דרכים לשיפור המקצוע שלכם? אנחנו הכתובת.

צוות האיגוד

חברי הוועד המנהל
יוסי גוון (יו"ר), אלה בן יעקב, עמית גיצלטר, אמיר מצוינים, ענת קוסטי, דניאלה קופלר, אלי רבינוביץ', איילה שרוט.

לכל שאלה או התייעצות אנא פנו לאחראי קידום היצירה המקורית באיגוד:
יונתן שקדי, info@animationunion.org.il
או בנייד 054-7568994

כפיים ל

חברת הוועד אלה בן יעקב, על האנימציות הראשית בעמוד הבית.
סטודיו The Hive Pro על אנימציית הדמויות בעמוד הבית.

לפרטים נוספים והרשמה, אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם